Style Radiators – тепло та затишок з вишуканим смаком

Ласкаво просимо на сайт компанії "Style Radiators"! Ми - офіційні дистрибʼютори відомих заводів Terma, Eniх, Instal Projekt, Radox. Запрошуємо вас дізнатися більше про нашу компанію і переваги, які ми пропонуємо. 

Саме тут Ви маєте змогу обрати для своєї оселі ексклюзивні дизайнерські радіатори Преміум якості від кращих європейських виробників. До Вашої уваги ми зібрали унікальну колекцію вишуканих сушарок для рушників, креативні підлогові системи рекуперації тепла (конвектори), а також ультрасучасні трубчаті радіатори в ексклюзивному дизайнерському виконанні для будь-якого типу інтер’єру.

У нас також є салон у місті Львові, де ви можете особисто ознайомитися з нашим товаром. Наша експозиція налічує 92 взірця, що дозволяє вам вибрати ідеальний опалювальний прилад для вашого приміщення. Наші фахівці будуть раді надати вам всю необхідну інформацію та допомогти з вибором оптимального радіатора чи рушникосушки.

Ми пишаємося нашими партнерськими відносинами з заводами Terma, Enix та Instal Projekt. Це дозволяє нам пропонувати вам якісну та надійну продукцію з великим асортиментом варіантів дизайну. Ми постійно оновлюємо наш асортимент, щоб задовольнити ваші потреби у найновіших трендах і технологіях опалення.

Історія Style Radiators: від ідеї до визнання

Ми – колектив професіоналів з більш ніж 10-річним досвідом роботи у сфері декоративних систем опалення, що наприкінці 2015 року об’єднався в сім’ю «Style Radiators», закоханих в свою справу. Весь час нашою рушійною силою було нестримне прагнення надавати українцям можливість обирати по-справжньому красиві та надійні елементи опалення замість однотипних прямолінійних радіаторів, та їх примітивних радянських аналогів. Кожного дня ми докладаємо максимум зусиль аби створити особливий простір, де б Ви змогли замовити для своєї оселі найкращі опалювальні прилади. І на нам це вдалося!

Сьогодні «Style Radiators» готовий запропонувати своїм гостям ексклюзивну серію статусних кімнатних радіаторів, та гостинно запросити кожного у власний просторий Show Room у Львові. Саме тут, у затишній творчій атмосфері, Ви матимете чудову нагоду обрати для себе найкращі з поміж багатьох дизайнерських рушникосушарок, а також особисто побачити і замовити ексклюзивні дизайн радіатори від кращих креативних фабрик. І це далеко не все!

Наша головна мета - ваше повне задоволення від покупки. Ми прагнемо забезпечити вам найвищий рівень комфорту та задоволення на кожному етапі - від моменту покупки до післяпродажного обслуговування. Наша віддана команда завжди готова надати вам професійну допомогу і вирішити будь-які питання або проблеми, що можуть виникнути.